Psychoterapia jest dzisiaj
jedną z najcenniejszych posług, 
jakie człowiek może podarować
drugiemu człowiekowi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty na 5

DLACZEGO MY?
Mamy różne doświadczenie, umiejętności zawodowe, a nawet różne temperamenty. Łączy nas to, że jesteśmy trenerami, lubimy się i pracujemy razem.

KIM JESTEŚMY?

annakedziora

Anna Kędziora

Aktorka, instruktor dramy, trener głosu, wykładowca akademicki, absolwentka SGH i Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania.
Jej zawodowe zainteresowania skierowane są na rozwój osobisty człowieka, a w szczególności sztukę wypowiedzi, kulturę słowa, świadomość ciała oraz budowanie relacji. Potrafi z pasją i w efektywny sposób łączyć umiejętności zdobyte przed kamerą i na scenie, w działalności edukacyjnej i instruktorskiej, pracy w telewizji informacyjnej i studiach nagraniowych, a także pracy na stanowiskach menadżerskich w branży biznesowej. 

kingaskorska

s. Kinga Skórska SAC

Pallotynka, psycholog, psychoterapeuta, biegła sądowa w Trybunale Gnieźnieńskim.
Współpracuje szczególnie z wydziałem Katechetycznym w Gnieźnie. W prowadzonym gabinecie psychoterapii "POMOST" pomaga dorosłym, dzieciom, a czasem młodzieży wprowadzać pozytywne zmiany w życie społeczne, psychiczne i duchowe. Odpowiadając na potrzeby czasu prowadzi warsztaty i szkolenia.

monikajagiello

s. Monika Jagiełło SAC

Pallotynka, nauczyciel, trener, formator, pracownik Instytutu Pallottiego, Vice-Przewodnicząca Krajowej Rady Koordynacyjnej Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego w Polsce, absolwentka UKSW w Warszawiena Wydziale Teologii oraz szkoły dla formatorów zakonnych w Trzebinii.
Posiada doświadczenie katechetyczne, towarzyszy ludziom w rozeznawaniu ich powołania. Indywidualne spotkania, praca z grupą i z liderami wyznaczają Jej codzienny rytm zawodowy. Współpracę, sztukę dialogu, kulturę spotkania, efektywnie łączy z zamiłowaniem do człowieka.

michalgrzeca

Michał Grzeca

Agile Coach, Scrum Master, trener, facylitator.
Jego codzienność kręci się wokół pracy z zespołami produktowymi. Szczególne obszary zainteresowań to rozwój osobisty, proces grupowy, komunikacja interpersonalna, zarządzanie 3.0 i facylitacja graficzna. W życiu prywatnym ceni sobie kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, otwartość na zmiany, oraz zaangażowanie. Wierzy, że z każdego człowieka można wydobyć to co najlepsze, potrzeba tylko odpowiedniej przestrzeni i odrobinę dobrej woli.

 

Oferta skierowana jest do różnych środowisk, w tym także do szkół i nauczycieli. Datę i odpłatność za szkolenie ustalamyw kontakcie bezpośrednim. Zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

A oto nasza propozycja:

WARSZTATY – EFEKTYWNY PRZEKAZ TREŚCI, EFEKTYWNOŚĆ NAUCZANIA

Warsztat 4 uszy, czyli słuchanie i mówienie do kwadratu (6 h)

Jeśli chcesz nauczyć się uważnie słuchać, zmniejszać ryzyko nieporozumień, poznać sztukę rozmowy; jeśli zależy Ci aby formułować komunikaty precyzyjnie i zobaczyć czy odbiorca w pełni Cię rozumie, to ten warsztat jest dla Ciebie.

 

Feedback, czyli jak prowadzić wymagające rozmowy (4 h)

Jeśli chcesz nauczyć się prowadzenia trudnych rozmów, by nie generować konfliktów i uzyskać dla siebie pozytywny rezultat; jeśli nie chcesz wywołać w sobie poczucia straty, wybierając tzw. „święty spokój” ten warsztat jest dla Ciebie.

Po przerwie wznawiamy prowadzenie warsztatów. Ze względu na sytuację w kraju liczba osób będzie minimalna. Zachęcamy osoby z Warszawy do zapisywania się, jesteśmy wdzięczni za polecanie i udostępnianie informacji! Więcej szczegółów na plakacie, pytania prosimy przesyłać na maila.

warsztatyna5 03102020

 

Wizualizacja – czyli jak posługiwać się wyobraźniai obrazami (3 h)

Jeśli chcesz, uczyć efektywnie, tak, by słuchacze zapamiętali znaczne części materiału, a przygotowanie do zajęć stawało się frajdą, to ten warsztat jest dla Ciebie.

 

"Człowieku, daj swój głos!" – czyli jak zaprzyjaźnić się zeswoim głosem i poznać jego potencjał (4 h)

Jeśli chcesz aby Twój głos nie drżał i nie grzązł w gardle; jeśli chcesz nauczyć się panowania nad swoim głosem i traktować go jako sprzymierzeńca a Twoim celem jest mieć moc i odwagę w głosie i słowach, to ten warsztat jest dla Ciebie.

 

Praca z dziećmi sprawiającymi trudności wychowawcze, czyli porozumienie bez przemocy w relacji z uczniem (4 h)

Jeśli chcesz nauczyć się budować relacje, wspierać rozwój dziecka i ucznia, nauczyć się komunikacji w sytuacjach trudnych i konfliktowych, to ten warszat jest dla Ciebie.

 

Sztuka mówienia. Wystąpienia publiczne, czyli jak skutecznie komunikować się (2 dni-12 h)

Jeśli chcesz nabrać pewności siebie w wystąpieniach publicznych, poznać techniki i środki do lepszej i skutecznej wypowiedzi, zniwelować tremę, lepiej formułować swoje myśli, poglądy, wystąpienia czy prezentacje, poznać siebie, to ten warsztat (oparty na technikach aktorskich) jest dla Ciebie.

 

Metody wizualne, teatralne i dramowe w pracy nauczyciela, czyli doświadczenie przez działanie (2 dni-8 h)

Jeśli chcesz, aby Twoi uczniowie nie nudzili się na lekcjach, a Twoje zajęcia stawały się przygodą dla Ciebie i dla nich; jeśli chcesz poznać techniki wywodzące się z teatru, które pozwolą uczniom doświadczać tego czego chcesz ich nauczyć a wizualizacja treści pomogła przyswoić materiał, to ten warsztat jest dla Ciebie.

 

WARSZTATY Z SAMOROZWOJU

Udźwignąć siebie – czyli codzienność brzemiennaw szczęście (5 h)

Jeśli chcesz zrozumieć siebie, dowiedzieć się, dlaczego czasami patrzysz na rzeczywistość w ciemnych barwach, nauczyć się zbierać pozytywne doświadczenia, wzbogacać je, absorbować, nauczyć się wielu praktycznych sposobów na to, by w trakcie dnia zauważyć pozytywne doświadczenia, wpleść je w swój umysł i w swoje życie, by być bardziej szczęśliwym, to ten warsztat jest dla Ciebie.

 

Inteligencja emocjonalna, czyli jak rozwijać swoje życie (3 h)

Jeśli chcesz rozwinąć swoją inteligencję emocjonalną, która w sposób znaczący wpływa na poczucie szczęścia i sukces zawodowy, to ten warsztat jest dla Ciebie.

 

WARSZTATY PRACY Z GRUPĄ

Lider czyli kto. Praca w zespole, czyli jak skutecznie współpracować (8 h)

Jeśli prowadzisz grupę lub odpowiadasz za konkretnych ludzi i wiesz, że się starasz, a mimo to w zespole dzieją się trudne rzeczy; jeśli chcesz poznać role i procesy grupowe i zobaczyć co lider może zrobić na danym etapie, to ten warsztat jest dla Ciebie.

warsztaty

POWRÓT »

 

POMOST Gabinet Psychoterapii

  koperta25   62-200 Gniezno, ul. Hoża 31
  phone25   +48 789 431 543
  email25   smkingasac@wp.pl
  fb25   pomostgabinetpsychoterapii

 

© 2020. POMOST - Gabinet psychoterapii