Psychoterapia jest dzisiaj
jedną z najcenniejszych posług, 
jakie człowiek może podarować
drugiemu człowiekowi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta Gabinetu POMOST
WARSZTATY

 

 

Kryzys - szansą rozwoju

W życiu przechodzimy przez sytuacje kryzysowe, które są elementem życia. Dzięki nim rozwijamy się, dojrzewamy. Takie momenty są dla nas nieprzyjemne przede wszystkim z powodu nagłości i intensywność zmian, które zachodzą w życiu podczas kryzysu. Kryzys bywa punktem zwrotnym w życiu, wzbudza refleksję nad sensem cierpienia i sensem życia. Wymaga zastanowienia się nad dotychczasowym stylem życia, wartościami i celem dążeń. Jest okazją do konstruktywnych zmian w swoim życiu.

Dzięki udziałowi w warsztacie
Dowiesz się czym jest kryzys i jak funkcjonuje osoba w kryzysie?
  • Czy należy bać się kryzysu?
  • Dlaczego kryzys może nieść w sobie potencjał rozwojowy?
  • Jak wykorzystać kryzys jako trampolinę do rozwoju?
  • 8 podstawowych konfliktów wg teorii Eriksona a dojrzewanie człowieka.
  • Jak pomóc sobie i innym w kryzysie.

 

Miejsce: Gabinet Pomost Gniezno, ul. Hoża 31
Czas: 21 kwietnia 2023 r. godz. 17:00 – 20:00
Zapisy: formularz zgłoszeniowy »
Koszt: 130 zł.

ocena i krytyka gniezno

 

 

Ocena i krytyka – umiejętne stawianie granic

Krytyka, ocena – czym są i jak sobie z nimi radzić?
Warsztat Ocena i krytyka – umiejętne stawianie granic
Stwarza okazje do rozwijania swoich umiejętności bycia asertywnym, stawiania granic i radzenia sobie w trudnych dla nas sytuacjach. Podczas tego warsztatu rozwiniesz swoje umiejętności radzenia sobie z sytuacjami, kiedy ktoś Ciebie krytykuje i ocenia. Nauczysz się reagować na uwagi i oceny. Staniesz się też spokojniejszy w tych sytuacjach.
 
Dla kogo jest ten warsztat?
  • Dla wszystkich, którzy chcą bardziej poznać siebie.
  • Dla tych, którzy chcą, by krytyka nie dezorganizowała życia.
  • Dla osób, które chcą ze spokojem będziesz reagować na teksty krytyczne i oceny.
  • Dla wątpiących w to, że krytyka, może mieć wymiar wartościowej opinii.
  • Dla każdego, kto chce poczuć się lepiej w świecie pełnym krytyki.

 

Miejsce: Gabinet Pomost Gniezno, ul. Hoża 31
Czas: 11 marca 2023 r. godz. 9:30 – 13:30
Zapisy: formularz zgłoszeniowy »
Koszt: 150 zł.

Miejsce: Warszawa, ul. Płońska 20 (dom sióstr pallotyek)
Czas: 25 lutego 2023 r. godz. 9:30 – 13:30
Zapisy: formularz zgłoszeniowy »
Koszt: 180 zł.

ocena i krytyka gniezno ocena i krytyka warszawa

 

 

Jak dbać o innych bez zaniedbywania siebie. Empatia i wypalenie zawodowe

Już kolejny raz wychodzimy do Was z propozycją warsztatu:
Jak dbać o innych bez zaniedbywania siebie. Empatia i wypalenie zawodowe
Jest to warsztat, który cieszy się dużym Waszym zainteresowaniem. Niektórzy z Was byli już nawet dwukrotnie by sprawdzić swoje postępy :)
Doświadczenie udziału w warsztacie stwarza okazje do przyjrzenia się błędnym przekonaniom dotyczącym bycia osobą empatyczną. W trakcie niniejszych zajęć przejdziemy przez ćwiczenia, które umożliwią nazwanie i rozpoznanie tych przekonań. Zastanowimy się również nad tym, co i jak robić, by skutecznie uchronić się zarówno przed wypaleniem zawodowym, jak i w ogóle - "wypaleniem życiowym". Będziemy uczyć się robić miejsce i czas dla siebie, traktując siebie z uwagą i dobrocią. Moc grupy i wzajemna wymiana doświadczeń z pewnością zostaną na długo po to, by wprowadzać w swoje życie pozytywne zmiany!
 
Zapraszamy 😊

 

Najbliższe warsztaty:

Miejsce: Gabinet Pomost Gniezno, ul. Hoża 31
Czas: 13 stycznia 2023 r. godz. 17:00 – 20:00
Zapisy: zgłoszenia zakończone
Koszt: 130 zł.

asertywnosc gniezno 2022

 

 

 

PROWADZĄCY:

 

anna kedziora

Anna Kędziora 

aktorka, instruktor dramy, trener głosu, wykładowca akademicki. Jej zawodowe zainteresowania skierowane są na rozwój osobisty człowieka, a w szczególności sztukę wypowiedzi, kulturę słowa, świadomość ciała oraz budowanie relacji. Z pasją i w efektywny sposób łączy  umiejętności zdobyte przed kamerą i na scenie, w działalności edukacyjnej i instruktorskiej, pracy w telewizji informacyjnej i studiach nagraniowych.
monika jagiello

s. Monika Jagiełło SAC

siostra Pallotynka, nauczyciel, trener, pracownik Instytutu Pallottiego, V-ce Przewodnicząca Krajowej Rady ZAK. Indywidualne spotkania oraz praca z grupą, z liderami, wyznaczają jej codzienny rytm zawodowy. Współpracę, sztukę dialogu, kulturę spotkania, efektywnie łączy z zamiłowaniem do człowieka. Proces polegający na stawaniu się lepszym człowiekiem jest dla niej drogą do osiągnięcia pełni szczęśliwego życia.
kinga skorska

s. Kinga Skórska SAC

siostra Pallotynka, psycholog, psychoterapeuta, biegła sądowa w Trybunale Gnieźnieńskim. Prowadzi gabinet psychoterapii, współpracuje z Wydziałem Katechetycznym w Gnieźnie. "Zazwyczaj udaje jej się spełniać marzenia" - to nie tylko slogan, który można znaleźć w opisie osób noszących to imię, ale realny fakt jej życia, bo uporczywie wierzy w prawdziwość słów, że Bóg nie daje pragnień, których nie chce spełnić.

 

dariusz larus

ks. mgr Dariusz Larus

W 1997 r. ukończyłem studia teologiczne w PWSD w Gnieźnie a w roku 2004 r. psychologię w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W latach 2004-2008 odbyłem studia doktoranckie w Instytucie Psychologii KUL. W tym samym czasie: w latach 2005-2006 kształciłem się w Szkole Wychowawców Seminariów Duchownych Diecezjalnych i Zakonnych w Krakowie. W latach 2006-2010 szkoliłem się w zakresie psychoterapii pod kierunkiem prof. dr hab. Jerzego W. Aleksandrowicza w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie - Szkolenie atestowane przez Sekcję Naukową Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2008 r. odbyłem Kurs Uzupełniający Edukację w Dialogu Terapeutycznym: "Zasady procedur hipnotycznych". W 2009 r. - uczestniczyłem w kursie wstępnym z Krótkoterminowej Intensywnej Psychoterapii Dynamicznej (ISTDP) w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Od 2010 r. jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W 2018 r. - Szkolenie dla Wychowawców Seminaryjnych: Ochrona dzieci i młodzieży przed przemocą seksualną a w 2022 r. - ukończyłem Podyplomowe Studia "Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia" przy Instytucie Psychologii UAM.  W latach 2007-2016: byłem ojcem duchownym w Prymasowskim Wyższym Seminarium Duchownym w Gnieźnie. 
 
Odbyte staże: 
Instytut Psychiatrii i Neurologii, Klinika Nerwic w Warszawie (2003 r.), 
Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych Zakładu Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (2010 r.), 
Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych Zakładu Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie: Kurs doskonalący - Psychoterapia praktyczna (2011 r.),W
 
Od 2015 r. - duszpasterz do pomocy ofiarom wykorzystania seksualnego, ich rodzinom i wspólnotom kościelnym Od 2016 r. - psycholog w Fundacji na Rzecz Rozwoju Ochrony Zdrowia (obecnie: psycholog w firmie: Sancor).
Od 2019 r. - ojciec duchowny Studium Teologiczno-Pastoralnego AG 
Od 2020 r. - psycholog w Poradni Życia Małżeńskiego i Rodzinnego działającej przy Referacie Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Metropolitalnej AG - obecnie: poradnia - DIGNITAS.
 
W swojej praktyce kieruję się zasadami kodeksu etyczno-zawodowego psychologa oraz kodeksu etycznego psychoterapeuty.
 

tel. kontaktowy: 601589999

   


  

 

POMOST Gabinet Psychoterapii

  koperta25   62-200 Gniezno, ul. Hoża 31
  phone25   +48 789 431 543
  email25   smkingasac@wp.pl
  fb25   pomostgabinetpsychoterapii

 

© 2023. POMOST - Gabinet psychoterapii