Psychoterapia jest dzisiaj
jedną z najcenniejszych posług, 
jakie człowiek może podarować
drugiemu człowiekowi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta Gabinetu POMOST
WARSZTATY

 

 

Jak dbać o innych bez zaniedbywania siebie. Empatia i wypalenie zawodowe

Już kolejny raz wychodzimy do Was z propozycją warsztatu:
Jak dbać o innych bez zaniedbywania siebie. Empatia i wypalenie zawodowe
Jest to warsztat, który cieszy się dużym Waszym zainteresowaniem. Niektórzy z Was byli już nawet dwukrotnie by sprawdzić swoje postępy :)
Doświadczenie udziału w warsztacie stwarza okazje do przyjrzenia się błędnym przekonaniom dotyczącym bycia osobą empatyczną. W trakcie niniejszych zajęć przejdziemy przez ćwiczenia, które umożliwią nazwanie i rozpoznanie tych przekonań. Zastanowimy się również nad tym, co i jak robić, by skutecznie uchronić się zarówno przed wypaleniem zawodowym, jak i w ogóle - "wypaleniem życiowym". Będziemy uczyć się robić miejsce i czas dla siebie, traktując siebie z uwagą i dobrocią. Moc grupy i wzajemna wymiana doświadczeń z pewnością zostaną na długo po to, by wprowadzać w swoje życie pozytywne zmiany!
 
Zapraszamy 😊

 

Najbliższe warsztaty:

Miejsce: Gabinet Pomost Gniezno, ul. Hoża 31
Czas: 13 stycznia 2023 r. godz. 17:00 – 20:00
Zapisy: formularz zgłoszeniowy »
Koszt: 130 zł.

asertywnosc gniezno 2022

 

 

Podstawy asertywności

Warsztat podstawy asertywności stwarza okazje do przyjrzenia się przekonaniom leżącym u podstaw trudności w byciu asertywnym. Podczas warsztatów przejdziemy przez ćwiczenia, które umożliwią nazwanie, rozpoznanie tych przekonań. Zastanowimy się i porozmawiamy, czy życie osoby wierzącej może być asertywne. W praktycznych ćwiczeniach zmierzymy się z asertywną odmową w relacjach równorzędnych.

Dla kogo jest ten warsztat?

  • Dla wszystkich, którzy chcą bardziej poznać siebie.
  • Dla tych, którzy często nie wiedzą z jakiego powodu nie potrafią przyjąć - asertywnej postawy.
  • Dla wątpiących, czy asertywność jest ok. w życiu zgodnym z Ewangelią.
  • Dla osób pragnących zatroszczyć się o relacje.
  • Dla zainteresowanych świadomym życiem.

RABAT!
Dla osób, które kiedykolwiek korzystały z oferty Gabinetu Pomost przysługuje rabat 20%.

Miejsce: Gabinet Pomost Gniezno, ul. Hoża 31
Czas: 8 października 2022 r. godz. 9:30 – 13:30
Warsztaty zakończone
Koszt: 150 zł.

Miejsce: Warszawa, ul. Płońska 20 (dom sióstr pallotyek)
Czas: 5 listopada 2022 r. godz. 9:30 – 13:30
Warsztaty zakończone
Koszt: 180 zł.

asertywnosc gniezno 2022 asertywnosc warszawa 2022

 

 

 

PROWADZĄCY:

 

anna kedziora

Anna Kędziora 

aktorka, instruktor dramy, trener głosu, wykładowca akademicki. Jej zawodowe zainteresowania skierowane są na rozwój osobisty człowieka, a w szczególności sztukę wypowiedzi, kulturę słowa, świadomość ciała oraz budowanie relacji. Z pasją i w efektywny sposób łączy  umiejętności zdobyte przed kamerą i na scenie, w działalności edukacyjnej i instruktorskiej, pracy w telewizji informacyjnej i studiach nagraniowych.
monika jagiello

s. Monika Jagiełło SAC

siostra Pallotynka, nauczyciel, trener, pracownik Instytutu Pallottiego, V-ce Przewodnicząca Krajowej Rady ZAK. Indywidualne spotkania oraz praca z grupą, z liderami, wyznaczają jej codzienny rytm zawodowy. Współpracę, sztukę dialogu, kulturę spotkania, efektywnie łączy z zamiłowaniem do człowieka. Proces polegający na stawaniu się lepszym człowiekiem jest dla niej drogą do osiągnięcia pełni szczęśliwego życia.
kinga skorska

s. Kinga Skórska SAC

siostra Pallotynka, psycholog, psychoterapeuta, biegła sądowa w Trybunale Gnieźnieńskim. Prowadzi gabinet psychoterapii, współpracuje z Wydziałem Katechetycznym w Gnieźnie. "Zazwyczaj udaje jej się spełniać marzenia" - to nie tylko slogan, który można znaleźć w opisie osób noszących to imię, ale realny fakt jej życia, bo uporczywie wierzy w prawdziwość słów, że Bóg nie daje pragnień, których nie chce spełnić.

 

dariusz larus

ks. mgr Dariusz Larus

W 1997 r. ukończyłem studia teologiczne w PWSD w Gnieźnie a w roku 2004 r. psychologię w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W latach 2004-2008 odbyłem studia doktoranckie w Instytucie Psychologii KUL. W tym samym czasie: w latach 2005-2006 kształciłem się w Szkole Wychowawców Seminariów Duchownych Diecezjalnych i Zakonnych w Krakowie. W latach 2006-2010 szkoliłem się w zakresie psychoterapii pod kierunkiem prof. dr hab. Jerzego W. Aleksandrowicza w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie - Szkolenie atestowane przez Sekcję Naukową Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2008 r. odbyłem Kurs Uzupełniający Edukację w Dialogu Terapeutycznym: "Zasady procedur hipnotycznych". W 2009 r. - uczestniczyłem w kursie wstępnym z Krótkoterminowej Intensywnej Psychoterapii Dynamicznej (ISTDP) w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Od 2010 r. jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W 2018 r. - Szkolenie dla Wychowawców Seminaryjnych: Ochrona dzieci i młodzieży przed przemocą seksualną a w 2022 r. - ukończyłem Podyplomowe Studia "Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia" przy Instytucie Psychologii UAM.  W latach 2007-2016: byłem ojcem duchownym w Prymasowskim Wyższym Seminarium Duchownym w Gnieźnie. 
 
Odbyte staże: 
Instytut Psychiatrii i Neurologii, Klinika Nerwic w Warszawie (2003 r.), 
Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych Zakładu Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (2010 r.), 
Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych Zakładu Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie: Kurs doskonalący - Psychoterapia praktyczna (2011 r.),W
 
Od 2015 r. - duszpasterz do pomocy ofiarom wykorzystania seksualnego, ich rodzinom i wspólnotom kościelnym Od 2016 r. - psycholog w Fundacji na Rzecz Rozwoju Ochrony Zdrowia (obecnie: psycholog w firmie: Sancor).
Od 2019 r. - ojciec duchowny Studium Teologiczno-Pastoralnego AG 
Od 2020 r. - psycholog w Poradni Życia Małżeńskiego i Rodzinnego działającej przy Referacie Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Metropolitalnej AG - obecnie: poradnia - DIGNITAS.
 
W swojej praktyce kieruję się zasadami kodeksu etyczno-zawodowego psychologa oraz kodeksu etycznego psychoterapeuty.
 

tel. kontaktowy: 601589999

   


  

 

POMOST Gabinet Psychoterapii

  koperta25   62-200 Gniezno, ul. Hoża 31
  phone25   +48 789 431 543
  email25   smkingasac@wp.pl
  fb25   pomostgabinetpsychoterapii

 

© 2020. POMOST - Gabinet psychoterapii